Start rejestracji na warsztaty i projekty grupowe life science

Zapraszamy do udziału w części projektu stworzonej z myślą o studentach zainteresowanych dziedziną life science i realizowanej na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Moduł ten trwa dwa semestry i obejmuje trzy elementy:

1. zajęcia warsztatowe mające na celu przygotowanie prezentacji projektów grupowych związanych z pomysłem na technologię lub przedsięwzięcie komercyjne (średnio 1 godzina tygodniowo),
  2. spotkania-seminaria z osobami związanymi z biznesem i przemysłem biomedycznym (8 spotkań w ciągu roku),
  3. wizyty studyjne w wybranych przedsiębiorstwach działających w branży life science (8 wizyt, w tym 3 wyjazdy kilkudniowe).

Podsumowaniem wszystkich tych zajęć będą prezentacje projektów grupowych przed międzynarodowym panelem ekspertów w maju 2017 roku.

Wszyscy uczestnicy projektu StartUJ są zobowiązani do udziału w szkoleniach wstępnych, które dotyczą umiejętności komunikacyjnych, działania w grupie oraz elementów prawa pracy. Ponadto, studenci zainteresowani tym modułem mogą uczestniczyć również w wybranych częściach projektu realizowanych na pozostałych Wydziałach UJ: Chemii; Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz Biologii i Nauk o Ziemi.

W roku akademickim 2016/2017 limit miejsc wynosi 10 osób, a wstępna rekrutacja trwa do 7 sierpnia. W przypadku dużej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do wyboru uczestników na podstawie dodatkowego zadania realizowanego zdalnie (krótki klip wideo). Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o e-mail na adres dominik.czaplicki@uj.edu.pl.

Dominik Czaplicki
koordynator projektu StartUJ na WBBiB